Fixtures

  • Prvi Tim rezultati 2017/18
  • Omladinci rezultati 2017/18
  • Kadeti rezultati 2017/18
  • Pioniri rezultati 2017/18
  • Petlici rezultati 2017/18

Srpska Liga Beograd 2017-2018 rezultati

 

Tabela 13. kolo
10:20 10/11/2017

 
Kolo P N I Golovi Razlika Bod.
1 ŽARKOVO 12 10 1 1 24 : 3 21 31
2 OFK BEOGRAD 12 8 3 1 21 : 10 11 27
3 RADNIČKI (Novi Beograd) 12 8 2 2 10 : 4 6 26
4 GRAFIČAR 12 6 4 2 24 : 15 9 22
5 RADNIČKI (Obrenovac) 12 6 2 4 18 : 14 4 20
6 KOLUBARA (Lazarevac) 12 5 4 3 15 : 12 3 19
7 LOKOMOTIVA 12 5 3 4 21 : 19 2 18
8 B A S K 12 4 3 5 16 : 14 2 15
9 I M T 12 3 6 3 12 : 12 0 15
10 JEDINSTVO (Surčin) 12 4 3 5 14 : 15 -1 15
11 GSP POLET-DORĆOL 12 4 2 6 15 : 15 0 14
12 B S K (Borča) 12 4 2 6 12 : 15 -3 14
13 STEPOJEVAC VAGA 12 1 5 6 11 : 21 -10 8
14 SOPOT 12 2 2 8 11 : 25 -14 8
15 PRVA ISKRA (Barič) 12 1 3 8 11 : 26 -15 6
16 B S K 1925 (Batajnica) 12 0 5 7 5 : 20 -15 5
 Total-Golovi: 240       Golovi /Utakmica: 2.5

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

26.08. 10:00 B A S K  B S K (Borča) 4 : 2
26.08. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  RADNIČKI (Obrenovac) 3 : 1
26.08. 16:30 KOLUBARA (Lazarevac)  I M T 1 : 1
26.08. 16:30 OFK BEOGRAD  SOPOT 2 : 0
26.08. 16:30 LOKOMOTIVA  B S K 1925 (Batajnica) 2 : 0
27.08. 11:00 GRAFIČAR  RADNIČKI (Novi Beograd) 1 : 0
27.08. 16:30 PRVA ISKRA (Barič)  ŽARKOVO 0 : 2
27.08. 16:30 JEDINSTVO (Surčin)  STEPOJEVAC VAGA 0 : 3
  Golovi: 22       Golovi/Utakmica: 2.75

2. Kolo od 30.08.2017 do 30.08.2017

 

30.08. 16:30 B S K 1925 (Batajnica)  JEDINSTVO (Surčin) 1 : 1
30.08. 16:30 STEPOJEVAC VAGA  PRVA ISKRA (Barič) 2 : 2
30.08. 16:30 RADNIČKI (Novi Beograd)  LOKOMOTIVA 1 : 0
30.08. 16:30 ŽARKOVO  B A S K 2 : 0
30.08. 16:30 OFK BEOGRAD  GSP POLET-DORĆOL 2 : 1
30.08. 16:30 SOPOT  B S K (Borča) 0 : 0
30.08. 16:30 RADNIČKI (Obrenovac)  KOLUBARA (Lazarevac) 1 : 0
30.08. 16:30 I M T  GRAFIČAR 3 : 3
  Golovi: 19       Golovi/Utakmica: 2.38

3. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

02.09. 10:00 B A S K  STEPOJEVAC VAGA 3 : 0
02.09. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  SOPOT 2 : 0
03.09. 11:00 GRAFIČAR  RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 2
03.09. 16:30 LOKOMOTIVA  I M T 1 : 2
03.09. 16:30 KOLUBARA (Lazarevac)  OFK BEOGRAD 0 : 0
03.09. 16:30 B S K (Borča)  ŽARKOVO 0 : 2
03.09. 16:30 PRVA ISKRA (Barič)  B S K 1925 (Batajnica) 3 : 0
03.09. 16:30 JEDINSTVO (Surčin)  RADNIČKI (Novi Beograd) 0 : 1
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 2.25

4. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 16:00 RADNIČKI (Obrenovac)  LOKOMOTIVA 3 : 0
09.09. 16:00 OFK BEOGRAD  GRAFIČAR 2 : 2
09.09. 16:00 I M T  JEDINSTVO (Surčin) 0 : 1
09.09. 16:00 RADNIČKI (Novi Beograd)  PRVA ISKRA (Barič) 1 : 0
10.09. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  KOLUBARA (Lazarevac) 1 : 2
10.09. 16:00 STEPOJEVAC VAGA  B S K (Borča) 1 : 1
10.09. 16:00 B S K 1925 (Batajnica)  B A S K 0 : 0
10.09. 16:00 SOPOT  ŽARKOVO 0 : 4

5. Kolo od 16.09.2017 do 17.09.2017
16.09. 10:00 B A S K  RADNIČKI (Novi Beograd) 0 : 1
16.09. 16:00 PRVA ISKRA (Barič)  I M T 0 : 2
16.09. 16:00 B S K (Borča)  B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1
16.09. 16:00 KOLUBARA (Lazarevac)  SOPOT 2 : 2
17.09. 11:00 GRAFIČAR  GSP POLET-DORĆOL 2 : 0
17.09. 11:00 ŽARKOVO  STEPOJEVAC VAGA 5 : 0
17.09. 16:00 JEDINSTVO (Surčin)  RADNIČKI (Obrenovac) 0 : 3
17.09. 16:00 LOKOMOTIVA  OFK BEOGRAD 2 : 2

6. Kolo od 23.09.2017 do 24.09.2017
23.09. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  LOKOMOTIVA 0 : 1
23.09. 15:30 I M T  B A S K 0 : 1
23.09. 15:30 RADNIČKI (Obrenovac)  PRVA ISKRA (Barič) 1 : 0
23.09. 15:30 KOLUBARA (Lazarevac)  GRAFIČAR 2 : 0
23.09. 15:30 OFK BEOGRAD  JEDINSTVO (Surčin) 2 : 1
23.09. 15:30 SOPOT  STEPOJEVAC VAGA 2 : 1
24.09. 15:30 B S K 1925 (Batajnica)  ŽARKOVO 0 : 2
24.09. 15:30 RADNIČKI (Novi Beograd)  B S K (Borča) 2 : 1

7. Kolo od 30.09.2017 do 01.10.2017
30.09. 10:00 B A S K  RADNIČKI (Obrenovac) 3 : 0
30.09. 15:30 B S K (Borča)  I M T 2 : 0
30.09. 15:30 PRVA ISKRA (Barič)  OFK BEOGRAD 1 : 2
30.09. 15:30 LOKOMOTIVA  KOLUBARA (Lazarevac) 2 : 1
01.10. 11:00 ŽARKOVO  RADNIČKI (Novi Beograd) 1 : 0
01.10. 11:00 GRAFIČAR  SOPOT 4 : 1
01.10. 15:30 STEPOJEVAC VAGA  B S K 1925 (Batajnica) 1 : 1
01.10. 15:30 JEDINSTVO (Surčin)  GSP POLET-DORĆOL 1 : 1

8. Kolo od 07.10.2017 do 08.10.2017
07.10. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  PRVA ISKRA (Barič) 3 : 3
07.10. 14:30 OFK BEOGRAD  B A S K 1 : 0
07.10. 14:30 RADNIČKI (Obrenovac)  B S K (Borča) 1 : 0
07.10. 14:30 RADNIČKI (Novi Beograd)  STEPOJEVAC VAGA 1 : 0
07.10. 14:30 SOPOT  B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1
07.10. 14:30 I M T  ŽARKOVO 0 : 0
08.10. 11:00 GRAFIČAR  LOKOMOTIVA 4 : 3
08.10. 14:30 KOLUBARA (Lazarevac)  JEDINSTVO (Surčin) 1 : 3

9. Kolo od 14.10.2017 do 15.10.2017
14.10. 10:00 B A S K  GSP POLET-DORĆOL 0 : 2
14.10. 14:30 LOKOMOTIVA  SOPOT 3 : 0
14.10. 14:30 B S K (Borča)  OFK BEOGRAD 0 : 3
15.10. 11:00 PRVA ISKRA (Barič)  KOLUBARA (Lazarevac) 0 : 2     
15.10. 11:00 ŽARKOVO  RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1
15.10. 14:30 JEDINSTVO (Surčin)  GRAFIČAR 0 : 1
15.10. 14:30 B S K 1925 (Batajnica)  RADNIČKI (Novi Beograd) 0 : 0
15.10. 14:30 STEPOJEVAC VAGA  I M T 1 : 1

10. Kolo od 21.10.2017 do 22.10.2017
21.10. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  B S K (Borča) 0 : 1
21.10. 13:30 OFK BEOGRAD  ŽARKOVO 1 : 2
21.10. 13:30 RADNIČKI (Obrenovac)  STEPOJEVAC VAGA 1 : 1
21.10. 13:30 I M T  B S K 1925 (Batajnica) 0 : 0
21.10. 13:30 LOKOMOTIVA  JEDINSTVO (Surčin) 1 : 1
21.10. 13:30 KOLUBARA (Lazarevac)  B A S K 2 : 2
21.10. 13:30 SOPOT  RADNIČKI (Novi Beograd) 0 : 1
22.10. 11:00 GRAFIČAR  PRVA ISKRA (Barič) 5 : 0

11. Kolo od 28.10.2017 do 29.10.2017
28.10. 10:00 B A S K  GRAFIČAR 0 : 0
28.10. 13:30 PRVA ISKRA (Barič)  LOKOMOTIVA 2 : 2
28.10. 13:30 B S K (Borča)  KOLUBARA (Lazarevac) 0 : 1
28.10. 13:30 RADNIČKI (Novi Beograd)  I M T 0 : 0
29.10. 11:00 ŽARKOVO  GSP POLET-DORĆOL 2 : 0
29.10. 13:30 JEDINSTVO (Surčin)  SOPOT 2 : 1
29.10. 13:30 STEPOJEVAC VAGA  OFK BEOGRAD 1 : 2
29.10. 13:30 B S K 1925 (Batajnica)  RADNIČKI (Obrenovac) 1 : 3

12. Kolo od 04.11.2017 do 05.11.2017
04.11. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  STEPOJEVAC VAGA 2 : 0
04.11. 13:30 OFK BEOGRAD  B S K 1925 (Batajnica) 2 : 0
04.11. 13:30 KOLUBARA (Lazarevac)  ŽARKOVO 1 : 0
04.11. 13:30 LOKOMOTIVA  B A S K 4 : 3
04.11. 13:30 RADNIČKI (Obrenovac)  RADNIČKI (Novi Beograd) 1 : 2
04.11. 13:30 SOPOT  I M T 2 : 3
05.11. 11:00 GRAFIČAR  B S K (Borča) 0 : 2
05.11. 13:30 JEDINSTVO (Surčin)  PRVA ISKRA (Barič) 4 : 0

Druga omladinska liga Beograda

Tabela 10.11.2017.
10:08

Kolo P N I Golovi Razlika Bod.
1 DIF 10 9 1 0 34 : 8 26 28
2 BSK 1925 10 8 0 2 35 : 8 27 24
3 OMLADINAC VELIKO POLJE 10 7 1 2 38 : 12 26 22
4 BUDUĆNOST DOBANOVCI 10 6 0 4 16 : 24 -8 18
5 TRUDBENIK 10 5 0 5 18 : 20 -2 15
6 ŽARKOVO 10 4 2 4 23 : 18 5 14
7 POŠTAR 1930 9 4 2 3 17 : 13 4 14
8 VINČA 10 4 2 4 18 : 19 -1 14
9 SREM JAKOVO 10 4 0 6 17 : 27 -10 12
10 VRČIN 10 4 0 6 14 : 28 -14 12
11 ZMAJ 1953 10 2 1 7 11 : 19 -8 7
12 NOVI BEOGRAD 9 1 1 7 10 : 30 -20 4
13 BALKAN 10 1 0 9 11 : 36 -25 3
14 MILUTINAC 0 0 0 0 0 : 0 0 0
 Total-Golovi: 262       Golovi /Utakmica: 4.09

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

MILUTINAC  ZMAJ 1953 _ : _     
SREM JAKOVO  NOVI BEOGRAD _ : _     
POŠTAR 1930  BUDUĆNOST DOBANOVCI _ : _     
BALKAN  VRČIN _ : _     
27.08. 09:00 ŽARKOVO  OMLADINAC VELIKO POLJE 1 : 5
27.08. 10:00 BSK 1925  VINČA 4 : 0
30.08. 11:00 DIF  TRUDBENIK 2 : 0
  Golovi: 12       Golovi/Utakmica: 4

2. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

NOVI BEOGRAD  MILUTINAC _ : _
02.09. 09:00 ŽARKOVO  BALKAN 2 : 1
02.09. 10:00 VRČIN  DIF 0 : 3
02.09. 10:00 TRUDBENIK  SREM JAKOVO 2 : 3
02.09. 17:00 OMLADINAC VELIKO POLJE  BUDUĆNOST DOBANOVCI 8 : 0
03.09. 10:00 ZMAJ 1953  BSK 1925 0 : 1
06.09. 16:30 VINČA  POŠTAR 1930 2 : 2
  Golovi: 24       Golovi/Utakmica: 4

3. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 09:30 POŠTAR 1930  ZMAJ 1953 1 : 0
09.09. 11:00 DIF  ŽARKOVO 2 : 1
09.09. 11:00 BSK 1925  NOVI BEOGRAD 3 : 0
09.09. 13:00 BUDUĆNOST DOBANOVCI  VINČA 1 : 0
10.09. 10:00 BALKAN  OMLADINAC VELIKO POLJE 0 : 2
10.09. 10:00 SREM JAKOVO  VRČIN 2 : 3
  Golovi: 15       Golovi/Utakmica: 2.5

4. Kolo od 16.09.2017 do 17.09.2017
VRČIN  MILUTINAC _ : _
16.09. 09:00 ŽARKOVO  SREM JAKOVO 1 : 2
16.09. 10:00 TRUDBENIK  BSK 1925 1 : 3
16.09. 10:00 ZMAJ 1953  BUDUĆNOST DOBANOVCI 0 : 1
16.09. 12:30 NOVI BEOGRAD  POŠTAR 1930 0 : 2
17.09. 09:30 OMLADINAC VELIKO POLJE  VINČA 2 : 3
17.09. 13:00 BALKAN  DIF 0 : 7
  Golovi: 22       Golovi/Utakmica: 3.67

5. Kolo od 23.09.2017 do 24.09.2017
MILUTINAC  ŽARKOVO _ : _
23.09. 09:30 POŠTAR 1930  TRUDBENIK 1 : 2
23.09. 10:00 BSK 1925  VRČIN 6 : 1     
23.09. 13:00 DIF  OMLADINAC VELIKO POLJE 1 : 1
23.09. 13:00 BUDUĆNOST DOBANOVCI  NOVI BEOGRAD 3 : 1
23.09. 14:30 VINČA  ZMAJ 1953 0 : 1
27.09. 10:00 SREM JAKOVO  BALKAN 6 : 2
  Golovi: 25       Golovi/Utakmica: 4.17

6. Kolo od 30.09.2017 do 01.10.2017
BALKAN  MILUTINAC _ : _
29.09. 15:00 OMLADINAC VELIKO POLJE  ZMAJ 1953 2 : 1
30.09. 09:00 ŽARKOVO  BSK 1925 0 : 1
30.09. 11:00 VRČIN  POŠTAR 1930 1 : 4
30.09. 12:30 NOVI BEOGRAD  VINČA _ : _
01.10. 10:00 TRUDBENIK  BUDUĆNOST DOBANOVCI 1 : 2
01.10. 13:00 DIF  SREM JAKOVO 3 : 0

7. Kolo od 07.10.2017 do 08.10.2017
MILUTINAC  DIF _ : _
05.10. 10:00 ZMAJ 1953  NOVI BEOGRAD 2 : 2
07.10. 11:30 BSK 1925  BALKAN 7 : 0
07.10. 12:00 POŠTAR 1930  ŽARKOVO 1 : 1
07.10. 12:15 VINČA  TRUDBENIK 5 : 2
07.10. 13:00 BUDUĆNOST DOBANOVCI  VRČIN 4 : 0
08.10. 09:00 SREM JAKOVO  OMLADINAC VELIKO POLJE 0 : 4
  Golovi: 28       Golovi/Utakmica: 4.67

8. Kolo od 14.10.2017 do 15.10.2017
SREM JAKOVO  MILUTINAC _ : _
14.10. 09:00 ŽARKOVO  BUDUĆNOST DOBANOVCI 4 : 0
14.10. 09:00 DIF  BSK 1925 3 : 2
14.10. 10:00 TRUDBENIK  ZMAJ 1953 2 : 1
14.10. 14:00 OMLADINAC VELIKO POLJE  NOVI BEOGRAD 9 : 1
15.10. 10:00 BALKAN  POŠTAR 1930 2 : 0
15.10. 11:00 VRČIN  VINČA 2 : 4
  Golovi: 30       Golovi/Utakmica: 5

9. Kolo od 21.10.2017 do 22.10.2017
MILUTINAC  OMLADINAC VELIKO POLJE _ : _
21.10. 10:00 ZMAJ 1953  VRČIN 0 : 1
21.10. 10:00 NOVI BEOGRAD  TRUDBENIK 1 : 3
21.10. 12:00 POŠTAR 1930  DIF 3 : 4
21.10. 12:30 VINČA  ŽARKOVO 2 : 2
22.10. 09:00 BSK 1925  SREM JAKOVO 6 : 0
22.10. 14:30 BUDUĆNOST DOBANOVCI  BALKAN 4 : 2
  Golovi: 28       Golovi/Utakmica: 4.67

10. Kolo od 28.10.2017 do 29.10.2017
MILUTINAC  BSK 1925 _ : _
28.10. 09:00 DIF  BUDUĆNOST DOBANOVCI 7 : 1
28.10. 09:00 ŽARKOVO  ZMAJ 1953 8 : 3
28.10. 10:00 VRČIN  NOVI BEOGRAD 3 : 1
28.10. 10:00 SREM JAKOVO  POŠTAR 1930 1 : 3
29.10. 10:00 OMLADINAC VELIKO POLJE  TRUDBENIK 2 : 3
29.10. 13:00 BALKAN  VINČA 1 : 2
  Golovi: 35       Golovi/Utakmica: 5.83

11. Kolo od 04.11.2017 do 05.11.2017
POŠTAR 1930  MILUTINAC _ : _
04.11. 10:00 ZMAJ 1953  BALKAN 3 : 1
04.11. 13:30 BUDUĆNOST DOBANOVCI  SREM JAKOVO 0 : 1
04.11. 14:30 VINČA  DIF 0 : 2
05.11. 09:00 BSK 1925  OMLADINAC VELIKO POLJE 2 : 3
05.11. 09:00 TRUDBENIK  VRČIN 2 : 0
05.11. 09:30 NOVI BEOGRAD  ŽARKOVO 1 : 3
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 3

 

Prva liga kadeta Beograda

Tabela 10.11.2017.
10:08

Kolo P N I Golovi Razlika Bod.
1 RAD 12 11 1 0 39 : 3 36 34
2 IMT 11 7 2 2 20 : 14 6 23
3 RADNIČKI NB 10 7 1 2 23 : 12 11 22
4 011 11 5 4 2 19 : 8 11 19
5 TELEOPTIK 11 5 3 3 22 : 11 11 18
6 STUDENTSKI GRAD 11 6 0 5 18 : 12 6 18
7 BSK 1925 11 4 4 3 7 : 6 1 16
8 BSK BORČA 11 4 3 4 16 : 11 5 15
9 LOKOMOTIVA 12 4 3 5 12 : 17 -5 15
10 KOLUBARA 11 3 3 5 15 : 22 -7 12
11 SINĐELIĆ 11 2 3 6 7 : 18 -11 9
12 RADNIČKI OBRENOVAC 11 2 0 9 12 : 44 -32 6
13 BEŽANIJA 11 1 2 8 6 : 27 -21 5
14 INTERNACIONAL 10 1 1 8 14 : 25 -11 4
 Total-Golovi: 230       Golovi /Utakmica: 2.99

 


 

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

RADNIČKI NB  INTERNACIONAL _ : _     
26.08. 13:00 RAD  SINĐELIĆ 3 : 0
26.08. 17:00 BEŽANIJA  BSK 1925 0 : 0
27.08. 10:00 LOKOMOTIVA  BSK BORČA 3 : 1
27.08. 12:30 KOLUBARA  TELEOPTIK 2 : 2
27.08. 14:00 IMT  STUDENTSKI GRAD 2 : 0
30.08. 09:00 011  RADNIČKI OBRENOVAC 6 : 1
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 3.33

2. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

02.09. 09:00 STUDENTSKI GRAD  BEŽANIJA 3 : 0
02.09. 12:30 RADNIČKI NB  KOLUBARA 3 : 0     
03.09. 09:00 BSK 1925  LOKOMOTIVA 0 : 0
03.09. 09:00 TELEOPTIK  011 0 : 2
03.09. 09:00 RADNIČKI OBRENOVAC  IMT 2 : 3
03.09. 10:00 BSK BORČA  RAD 1 : 2
03.09. 12:00 INTERNACIONAL  SINĐELIĆ 1 : 3
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 2.86

3. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 09:00 011  RADNIČKI NB 0 : 3
09.09. 11:00 RAD  BSK 1925 2 : 0
09.09. 12:30 KOLUBARA  INTERNACIONAL 4 : 2
09.09. 16:00 SINĐELIĆ  BSK BORČA 0 : 0
09.09. 16:00 BEŽANIJA  RADNIČKI OBRENOVAC 0 : 2
10.09. 11:15 LOKOMOTIVA  STUDENTSKI GRAD 0 : 1
10.09. 12:30 IMT  TELEOPTIK 2 : 2
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 2.57

4. Kolo od 16.09.2017 do 17.09.2017
16.09. 09:00 STUDENTSKI GRAD  RAD 0 : 2
16.09. 09:00 BSK 1925  SINĐELIĆ 0 : 0
16.09. 10:00 KOLUBARA  011 1 : 1
16.09. 13:00 TELEOPTIK  BEŽANIJA 6 : 0
16.09. 15:00 RADNIČKI OBRENOVAC  LOKOMOTIVA 0 : 2
17.09. 10:00 RADNIČKI NB  IMT 4 : 0
17.09. 12:00 INTERNACIONAL  BSK BORČA 0 : 2
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 2.57

5. Kolo od 23.09.2017 do 24.09.2017
23.09. 09:00 LOKOMOTIVA  TELEOPTIK 1 : 1
23.09. 09:00 BEŽANIJA  RADNIČKI NB 3 : 4
23.09. 10:00 BSK BORČA  BSK 1925 0 : 0
23.09. 13:00 011  INTERNACIONAL 1 : 1     
23.09. 15:00 RAD  RADNIČKI OBRENOVAC 5 : 0
24.09. 16:00 IMT  KOLUBARA 2 : 1
25.09. 13:00 SINĐELIĆ  STUDENTSKI GRAD 1 : 2
  Golovi: 22       Golovi/Utakmica: 3.14

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
6. Kolo od 30.09.2017 do 01.10.2017
30.09. 11:00 TELEOPTIK  RAD 0 : 2
30.09. 12:30 INTERNACIONAL  BSK 1925 0 : 3
30.09. 13:00 KOLUBARA  BEŽANIJA 0 : 0
30.09. 15:00 RADNIČKI OBRENOVAC  SINĐELIĆ 4 : 1
01.10. 09:00 RADNIČKI NB  LOKOMOTIVA 4 : 0
01.10. 10:00 STUDENTSKI GRAD  BSK BORČA 0 : 1
01.10. 18:00 011  IMT 0 : 1
  Golovi: 16       Golovi/Utakmica: 2.29

7. Kolo od 07.10.2017 do 08.10.2017
07.10. 09:00 BSK 1925  STUDENTSKI GRAD 1 : 0
08.10. 09:00 BEŽANIJA  011 0 : 2
08.10. 10:00 BSK BORČA  RADNIČKI OBRENOVAC 6 : 0
08.10. 12:00 LOKOMOTIVA  KOLUBARA 1 : 2
08.10. 12:30 IMT  INTERNACIONAL 5 : 0
08.10. 13:30 SINĐELIĆ  TELEOPTIK 0 : 2
18.10. 11:00 RAD  RADNIČKI NB 5 : 0
  Golovi: 24       Golovi/Utakmica: 3.43

8. Kolo od 14.10.2017 do 15.10.2017
14.10. 12:00 RADNIČKI OBRENOVAC  BSK 1925 0 : 1
14.10. 12:30 KOLUBARA  RAD 1 : 6
14.10. 15:00 RADNIČKI NB  SINĐELIĆ 0 : 0
15.10. 13:00 TELEOPTIK  BSK BORČA 0 : 1
15.10. 14:30 INTERNACIONAL  STUDENTSKI GRAD 0 : 1
15.10. 16:00 IMT  BEŽANIJA 2 : 0
17.10. 13:30 011  LOKOMOTIVA 2 : 0
  Golovi: 14       Golovi/Utakmica: 2

9. Kolo od 21.10.2017 do 22.10.2017
21.10. 09:00 BSK 1925  TELEOPTIK 0 : 2
21.10. 11:00 BSK BORČA  RADNIČKI NB 1 : 2
21.10. 12:30 STUDENTSKI GRAD  RADNIČKI OBRENOVAC 8 : 1
22.10. 09:00 LOKOMOTIVA  IMT 1 : 1
22.10. 11:00 RAD  011 0 : 0
22.10. 12:00 SINĐELIĆ  KOLUBARA 1 : 0
22.10. 13:00 BEŽANIJA  INTERNACIONAL 2 : 1
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 2.86

10. Kolo od 28.10.2017 do 29.10.2017
28.10. 11:00 011  SINĐELIĆ 4 : 0
28.10. 14:00 IMT  RAD 0 : 3
29.10. 11:00 TELEOPTIK  STUDENTSKI GRAD 2 : 0
29.10. 13:00 INTERNACIONAL  RADNIČKI OBRENOVAC 7 : 1
29.10. 13:00 RADNIČKI NB  BSK 1925 1 : 0
30.10. 11:00 BEŽANIJA  LOKOMOTIVA 0 : 1
09.11. 11:00 KOLUBARA  BSK BORČA 3 : 2
  Golovi: 24       Golovi/Utakmica: 3.43

11. Kolo od 04.11.2017 do 05.11.2017
04.11. 09:00 BSK 1925  KOLUBARA 2 : 1
04.11. 09:00 RADNIČKI OBRENOVAC  TELEOPTIK 1 : 5
04.11. 09:00 RAD  BEŽANIJA 6 : 1
04.11. 13:00 BSK BORČA  011 1 : 1
05.11. 09:00 LOKOMOTIVA  INTERNACIONAL 3 : 2
05.11. 09:30 STUDENTSKI GRAD  RADNIČKI NB 3 : 2
06.11. 13:00 SINĐELIĆ  IMT 1 : 2
  Golovi: 31       Golovi/Utakmica: 4.43

Prva liga pionira Beograda

Tabela 10.11.2017.
10:08

Kolo P N I Golovi Razlika Bod.
1 CRVENA ZVEZDA 10 9 1 0 49 : 6 43 28
2 PARTIZAN 10 9 1 0 32 : 5 27 28
3 ČUKARIČKI 10 7 3 0 33 : 13 20 24
4 ZEMUN 10 5 1 4 25 : 16 9 16
5 VOŽDOVAC 10 5 1 4 18 : 20 -2 16
6 BRODARAC 10 4 2 4 12 : 13 -1 14
7 011 10 4 0 6 11 : 20 -9 12
8 RAD 10 2 5 3 12 : 13 -1 11
9 OFK BEOGRAD 10 2 2 6 15 : 17 -2 8
10 TELEOPTIK 10 2 2 6 12 : 24 -12 8
11 KOLUBARA 10 2 0 8 6 : 26 -20 6
12 BSK 1925 10 0 0 10 3 : 55 -52 0
 Total-Golovi: 228       Golovi /Utakmica: 3.8

1. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

KOLUBARA  CRVENA ZVEZDA _ : _     
02.09. 10:00 PARTIZAN  TELEOPTIK 3 : 0
02.09. 13:00 VOŽDOVAC  011 4 : 1
02.09. 19:00 OFK BEOGRAD  RAD 1 : 1
03.09. 10:00 ZEMUN  ČUKARIČKI 2 : 4
03.09. 11:30 BSK 1925  BRODARAC 0 : 2
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 3.6

2. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 10:30 BRODARAC  PARTIZAN 0 : 2
09.09. 13:00 ČUKARIČKI  BSK 1925 6 : 1
09.09. 13:00 011  ZEMUN 1 : 0
09.09. 13:00 RAD  CRVENA ZVEZDA 0 : 4
10.09. 10:00 TELEOPTIK  KOLUBARA 4 : 1
10.09. 19:00 OFK BEOGRAD  VOŽDOVAC 0 : 1
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 3.33

3. Kolo od 16.09.2017 do 17.09.2017
16.09. 11:00 PARTIZAN  ČUKARIČKI 3 : 3
16.09. 11:30 BSK 1925  011 0 : 3
16.09. 11:30 VOŽDOVAC  RAD 1 : 1
16.09. 20:00 CRVENA ZVEZDA  TELEOPTIK 4 : 0
17.09. 12:00 KOLUBARA  BRODARAC 1 : 2
17.09. 14:00 ZEMUN  OFK BEOGRAD 3 : 2
  Golovi: 23       Golovi/Utakmica: 3.83

4. Kolo od 23.09.2017 do 24.09.2017
23.09. 13:30 ČUKARIČKI  KOLUBARA 3 : 0
23.09. 17:00 RAD  TELEOPTIK 1 : 1
23.09. 19:00 OFK BEOGRAD  BSK 1925 7 : 0
24.09. 10:00 VOŽDOVAC  ZEMUN 1 : 2
24.09. 11:00 BRODARAC  CRVENA ZVEZDA 1 : 4
24.09. 12:00 011  PARTIZAN 1 : 3
  Golovi: 24       Golovi/Utakmica: 4

5. Kolo od 30.09.2017 do 01.10.2017
30.09. 09:00 TELEOPTIK  BRODARAC 2 : 0
30.09. 15:00 PARTIZAN  OFK BEOGRAD 2 : 0
01.10. 09:00 BSK 1925  VOŽDOVAC 0 : 3     
01.10. 12:30 KOLUBARA  011 1 : 0
01.10. 15:30 ZEMUN  RAD 0 : 0
03.10. 12:00 CRVENA ZVEZDA  ČUKARIČKI 2 : 2
  Golovi: 12       Golovi/Utakmica: 2

6. Kolo od 07.10.2017 do 08.10.2017
07.10. 13:00 011  CRVENA ZVEZDA 0 : 4
08.10. 09:00 RAD  BRODARAC 0 : 0
08.10. 11:00 OFK BEOGRAD  KOLUBARA 1 : 0
08.10. 11:00 ZEMUN  BSK 1925 10 : 0
08.10. 12:00 VOŽDOVAC  PARTIZAN 1 : 5
08.10. 15:30 ČUKARIČKI  TELEOPTIK 4 : 0
  Golovi: 25       Golovi/Utakmica: 4.17

7. Kolo od 14.10.2017 do 15.10.2017
14.10. 10:30 BRODARAC  ČUKARIČKI 2 : 2
14.10. 11:00 PARTIZAN  ZEMUN 2 : 0
14.10. 11:00 BSK 1925  RAD 1 : 5
14.10. 11:30 CRVENA ZVEZDA  OFK BEOGRAD 4 : 2     
15.10. 09:00 TELEOPTIK  011 1 : 2
15.10. 10:00 KOLUBARA  VOŽDOVAC 0 : 2
  Golovi: 23       Golovi/Utakmica: 3.83

8. Kolo od 21.10.2017 do 22.10.2017
21.10. 11:00 RAD  ČUKARIČKI 1 : 2
21.10. 13:00 011  BRODARAC 1 : 0
21.10. 14:00 ZEMUN  KOLUBARA 4 : 1
21.10. 20:15 OFK BEOGRAD  TELEOPTIK 1 : 1
22.10. 14:00 BSK 1925  PARTIZAN 0 : 6
22.10. 15:00 VOŽDOVAC  CRVENA ZVEZDA 0 : 6
  Golovi: 23       Golovi/Utakmica: 3.83

9. Kolo od 28.10.2017 do 29.10.2017
28.10. 12:00 KOLUBARA  BSK 1925 2 : 0
28.10. 12:00 ČUKARIČKI  011 4 : 1
28.10. 15:00 PARTIZAN  RAD 2 : 0
28.10. 15:45 BRODARAC  OFK BEOGRAD 2 : 0
29.10. 09:00 TELEOPTIK  VOŽDOVAC 2 : 4
01.11. 14:00 CRVENA ZVEZDA  ZEMUN 4 : 0     
  Golovi: 21       Golovi/Utakmica: 3.5

10. Kolo od 04.11.2017 do 05.11.2017
04.11. 09:00 OFK BEOGRAD  ČUKARIČKI 1 : 3
04.11. 11:00 RAD  011 3 : 1
04.11. 12:30 VOŽDOVAC  BRODARAC 1 : 3
04.11. 18:00 ZEMUN  TELEOPTIK 4 : 1
05.11. 11:00 PARTIZAN  KOLUBARA 4 : 0
05.11. 11:30 BSK 1925  CRVENA ZVEZDA 1 : 11
  Golovi: 33       Golovi/Utakmica: 5.5

Prva liga petlića Beograda

Tabela 10.11.2017.
10:08

Kolo P N I Golovi Razlika Bod.
1 ČUKARIČKI 11 9 2 0 38 : 8 30 29
2 OFK BEOGRAD 11 7 4 0 33 : 12 21 25
3 OLE 11 7 1 3 29 : 15 14 22
4 KOLUBARA 11 7 1 3 28 : 18 10 22
5 BSK 1925 11 6 2 3 26 : 11 15 20
6 ZEMUN 11 6 0 5 20 : 22 -2 18
7 RAD 11 5 2 4 24 : 19 5 17
8 TELEOPTIK 11 4 3 4 21 : 16 5 15
9 RADNIČKI OBRENOVAC 10 4 1 5 10 : 13 -3 13
10 SINĐELIĆ 11 2 2 7 8 : 38 -30 8
11 VOŽDOVAC 11 2 1 8 13 : 20 -7 7
12 BSK BORČA 11 2 1 8 16 : 29 -13 7
13 RADNIČKI NB 11 2 1 8 6 : 39 -33 7
14 BRODARAC 10 1 3 6 9 : 21 -12 6
 Total-Golovi: 281       Golovi /Utakmica: 3.7

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

ZEMUN  BSK 1925 _ : _     
OFK BEOGRAD  ČUKARIČKI _ : _     
SINĐELIĆ  VOŽDOVAC _ : _     
BSK BORČA  RADNIČKI NB _ : _     
BRODARAC  RADNIČKI OBRENOVAC _ : _     
27.08. 10:00 KOLUBARA  RAD 4 : 2
30.08. 17:00 OLE  TELEOPTIK 3 : 2
  Golovi: 11       Golovi/Utakmica: 5.5

2. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

02.09. 09:00 ČUKARIČKI  RADNIČKI NB 8 : 0
02.09. 12:00 RADNIČKI OBRENOVAC  SINĐELIĆ 3 : 0     
02.09. 13:00 RAD  BRODARAC 1 : 1
02.09. 13:30 OFK BEOGRAD  KOLUBARA 4 : 2
03.09. 11:00 TELEOPTIK  ZEMUN _ : _
03.09. 14:00 BSK 1925  BSK BORČA 3 : 0     
06.09. 13:00 VOŽDOVAC  OLE 1 : 3
  Golovi: 26       Golovi/Utakmica: 4.33

3. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 09:00 OLE  RADNIČKI OBRENOVAC 2 : 1
09.09. 10:00 KOLUBARA  ČUKARIČKI 2 : 3
09.09. 11:30 SINĐELIĆ  RAD 0 : 3
09.09. 12:00 BSK BORČA  TELEOPTIK 1 : 4
09.09. 12:30 BRODARAC  OFK BEOGRAD 0 : 0
10.09. 09:00 ZEMUN  VOŽDOVAC 2 : 1
10.09. 10:00 RADNIČKI NB  BSK 1925 0 : 6
  Golovi: 25       Golovi/Utakmica: 3.57

4. Kolo od 16.09.2017 do 17.09.2017
16.09. 09:00 TELEOPTIK  RADNIČKI NB 4 : 1
16.09. 09:00 RADNIČKI OBRENOVAC  ZEMUN 2 : 1
16.09. 10:00 OFK BEOGRAD  SINĐELIĆ 8 : 0
16.09. 11:00 RAD  OLE 3 : 3
16.09. 12:30 ČUKARIČKI  BSK 1925 3 : 0
17.09. 09:30 KOLUBARA  BRODARAC 2 : 0
20.09. 13:30 VOŽDOVAC  BSK BORČA 1 : 2
  Golovi: 30       Golovi/Utakmica: 4.29

5. Kolo od 23.09.2017 do 24.09.2017
23.09. 09:00 OLE  OFK BEOGRAD 1 : 2
23.09. 12:00 BSK BORČA  RADNIČKI OBRENOVAC 1 : 2
23.09. 12:30 BRODARAC  ČUKARIČKI 1 : 2
23.09. 15:00 SINĐELIĆ  KOLUBARA 0 : 4
23.09. 15:30 ZEMUN  RAD 3 : 1
24.09. 09:00 BSK 1925  TELEOPTIK 0 : 2     
25.09. 14:00 RADNIČKI NB  VOŽDOVAC 0 : 4
  Golovi: 23       Golovi/Utakmica: 3.29

6. Kolo od 30.09.2017 do 01.10.2017
30.09. 09:00 RADNIČKI OBRENOVAC  RADNIČKI NB 0 : 1
30.09. 09:00 BRODARAC  SINĐELIĆ 2 : 2
30.09. 10:00 OFK BEOGRAD  ZEMUN 2 : 1
30.09. 10:00 KOLUBARA  OLE 2 : 1
30.09. 13:00 RAD  BSK BORČA 4 : 0
02.10. 17:00 VOŽDOVAC  BSK 1925 0 : 2
04.10. 13:00 ČUKARIČKI  TELEOPTIK 2 : 2
  Golovi: 21       Golovi/Utakmica: 3

7. Kolo od 07.10.2017 do 08.10.2017
07.10. 10:00 TELEOPTIK  VOŽDOVAC 1 : 1
07.10. 14:00 BSK 1925  RADNIČKI OBRENOVAC 1 : 1
07.10. 17:00 ZEMUN  KOLUBARA 4 : 3
08.10. 09:00 OLE  BRODARAC 6 : 0
08.10. 11:00 SINĐELIĆ  ČUKARIČKI 0 : 8
08.10. 12:00 BSK BORČA  OFK BEOGRAD 3 : 3
09.11. 11:00 RADNIČKI NB  RAD 0 : 4
  Golovi: 35       Golovi/Utakmica: 5

8. Kolo od 14.10.2017 do 15.10.2017
14.10. 09:00 OFK BEOGRAD  RADNIČKI NB 7 : 0
14.10. 09:00 ČUKARIČKI  VOŽDOVAC 4 : 1
14.10. 09:30 KOLUBARA  BSK BORČA 3 : 1
14.10. 13:00 RAD  BSK 1925 1 : 4
14.10. 15:00 SINĐELIĆ  OLE 0 : 2
15.10. 09:00 RADNIČKI OBRENOVAC  TELEOPTIK 1 : 0
15.10. 09:00 BRODARAC  ZEMUN 1 : 2
  Golovi: 27       Golovi/Utakmica: 3.86

9. Kolo od 21.10.2017 do 22.10.2017
21.10. 09:30 OLE  ČUKARIČKI 0 : 1
21.10. 10:00 TELEOPTIK  RAD 4 : 2
21.10. 13:00 BSK BORČA  BRODARAC 4 : 0
21.10. 18:00 ZEMUN  SINĐELIĆ 5 : 1
22.10. 09:30 RADNIČKI NB  KOLUBARA 0 : 1
22.10. 11:30 BSK 1925  OFK BEOGRAD 2 : 3
22.10. 18:00 VOŽDOVAC  RADNIČKI OBRENOVAC 1 : 0
  Golovi: 24       Golovi/Utakmica: 3.43

10. Kolo od 28.10.2017 do 29.10.2017
28.10. 09:30 KOLUBARA  BSK 1925 1 : 1
28.10. 18:45 OFK BEOGRAD  TELEOPTIK 0 : 0
29.10. 09:00 BRODARAC  RADNIČKI NB 4 : 0
29.10. 09:00 ČUKARIČKI  RADNIČKI OBRENOVAC 4 : 0
29.10. 09:30 OLE  ZEMUN 5 : 1
29.10. 11:00 RAD  VOŽDOVAC 1 : 0
29.10. 15:00 SINĐELIĆ  BSK BORČA 2 : 1
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 2.86

11. Kolo od 04.11.2017 do 05.11.2017
02.11. 11:00 RADNIČKI OBRENOVAC  RAD 0 : 2
04.11. 09:30 RADNIČKI NB  SINĐELIĆ 0 : 0
04.11. 10:00 VOŽDOVAC  OFK BEOGRAD 1 : 2
04.11. 11:00 BSK BORČA  OLE 2 : 3
05.11. 09:00 TELEOPTIK  KOLUBARA 2 : 4
05.11. 14:00 BSK 1925  BRODARAC 2 : 0
05.11. 18:00 ZEMUN  ČUKARIČKI 0 : 1
  Golovi: 19       Golovi/Utakmica: 2.71