Fixtures

  • Prvi Tim rezultati 2017/18
  • Omladinci rezultati 2017/18
  • Kadeti rezultati 2017/18
  • Pioniri rezultati 2017/18
  • Petlici rezultati 2017/18

Srpska Liga Beograd 2017-2018 rezultati

 

Tabela 5. kolo
15:20 9/13/2018

5. Kolo Kolo P N I Golovi Razlika Bod.
1 ŽARKOVO 4 4 0 0 10 : 0 10 12
2 RADNIČKI (Novi Beograd) 4 3 0 1 3 : 1 2 9
3 OFK BEOGRAD 4 2 2 0 6 : 3 3 8
4 B A S K 4 2 1 1 7 : 4 3 7
5 RADNIČKI (Obrenovac) 4 2 1 1 7 : 5 2 7
6 GSP POLET-DORĆOL 4 2 0 2 7 : 5 2 6
7 GRAFIČAR 4 1 3 0 8 : 7 1 6
8 I M T 4 1 2 1 6 : 6 0 5
9 STEPOJEVAC VAGA 4 1 2 1 6 : 6 0 5
10 KOLUBARA (Lazarevac) 4 1 2 1 3 : 3 0 5
11 PRVA ISKRA (Barič) 4 1 1 2 5 : 5 0 4
12 JEDINSTVO (Surčin) 4 1 1 2 2 : 5 -3 4
13 LOKOMOTIVA 4 1 0 3 3 : 6 -3 3
14 B S K (Borča) 4 0 2 2 3 : 7 -4 2
15 B S K 1925 (Batajnica) 4 0 2 2 1 : 6 -5 2
16 SOPOT 4 0 1 3 0 : 8 -8 1
 Total-Golovi: 77       Golovi /Utakmica: 2.41

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

26.08. 10:00 B A S K  B S K (Borča) 4 : 2
26.08. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  RADNIČKI (Obrenovac) 3 : 1
26.08. 16:30 KOLUBARA (Lazarevac)  I M T 1 : 1
26.08. 16:30 OFK BEOGRAD  SOPOT 2 : 0
26.08. 16:30 LOKOMOTIVA  B S K 1925 (Batajnica) 2 : 0
27.08. 11:00 GRAFIČAR  RADNIČKI (Novi Beograd) 1 : 0
27.08. 16:30 PRVA ISKRA (Barič)  ŽARKOVO 0 : 2
27.08. 16:30 JEDINSTVO (Surčin)  STEPOJEVAC VAGA 0 : 3
  Golovi: 22       Golovi/Utakmica: 2.75

2. Kolo od 30.08.2017 do 30.08.2017

 

30.08. 16:30 B S K 1925 (Batajnica)  JEDINSTVO (Surčin) 1 : 1
30.08. 16:30 STEPOJEVAC VAGA  PRVA ISKRA (Barič) 2 : 2
30.08. 16:30 RADNIČKI (Novi Beograd)  LOKOMOTIVA 1 : 0
30.08. 16:30 ŽARKOVO  B A S K 2 : 0
30.08. 16:30 OFK BEOGRAD  GSP POLET-DORĆOL 2 : 1
30.08. 16:30 SOPOT  B S K (Borča) 0 : 0
30.08. 16:30 RADNIČKI (Obrenovac)  KOLUBARA (Lazarevac) 1 : 0
30.08. 16:30 I M T  GRAFIČAR 3 : 3
  Golovi: 19       Golovi/Utakmica: 2.38

3. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

02.09. 10:00 B A S K  STEPOJEVAC VAGA 3 : 0
02.09. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  SOPOT 2 : 0
03.09. 11:00 GRAFIČAR  RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 2
03.09. 16:30 LOKOMOTIVA  I M T 1 : 2
03.09. 16:30 KOLUBARA (Lazarevac)  OFK BEOGRAD 0 : 0
03.09. 16:30 B S K (Borča)  ŽARKOVO 0 : 2
03.09. 16:30 PRVA ISKRA (Barič)  B S K 1925 (Batajnica) 3 : 0
03.09. 16:30 JEDINSTVO (Surčin)  RADNIČKI (Novi Beograd) 0 : 1
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 2.25

4. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 16:00 RADNIČKI (Obrenovac)  LOKOMOTIVA 3 : 0
09.09. 16:00 OFK BEOGRAD  GRAFIČAR 2 : 2
09.09. 16:00 I M T  JEDINSTVO (Surčin) 0 : 1
09.09. 16:00 RADNIČKI (Novi Beograd)  PRVA ISKRA (Barič) 1 : 0
10.09. 11:00 GSP POLET-DORĆOL  KOLUBARA (Lazarevac) 1 : 2
10.09. 16:00 STEPOJEVAC VAGA  B S K (Borča) 1 : 1
10.09. 16:00 B S K 1925 (Batajnica)  B A S K 0 : 0
10.09. 16:00 SOPOT  ŽARKOVO 0 : 4

 

Druga omladinska liga Beograda

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

MILUTINAC  ZMAJ 1953 _ : _     
SREM JAKOVO  NOVI BEOGRAD _ : _     
POŠTAR 1930  BUDUĆNOST DOBANOVCI _ : _     
BALKAN  VRČIN _ : _     
27.08. 09:00 ŽARKOVO  OMLADINAC VELIKO POLJE 1 : 5
27.08. 10:00 BSK 1925  VINČA 4 : 0
30.08. 11:00 DIF  TRUDBENIK 2 : 0
  Golovi: 12       Golovi/Utakmica: 4

2. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

NOVI BEOGRAD  MILUTINAC _ : _
02.09. 09:00 ŽARKOVO  BALKAN 2 : 1
02.09. 10:00 VRČIN  DIF 0 : 3
02.09. 10:00 TRUDBENIK  SREM JAKOVO 2 : 3
02.09. 17:00 OMLADINAC VELIKO POLJE  BUDUĆNOST DOBANOVCI 8 : 0
03.09. 10:00 ZMAJ 1953  BSK 1925 0 : 1
06.09. 16:30 VINČA  POŠTAR 1930 2 : 2
  Golovi: 24       Golovi/Utakmica: 4

3. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 09:30 POŠTAR 1930  ZMAJ 1953 1 : 0
09.09. 11:00 DIF  ŽARKOVO 2 : 1
09.09. 11:00 BSK 1925  NOVI BEOGRAD 3 : 0
09.09. 13:00 BUDUĆNOST DOBANOVCI  VINČA 1 : 0
10.09. 10:00 BALKAN  OMLADINAC VELIKO POLJE 0 : 2
10.09. 10:00 SREM JAKOVO  VRČIN 2 : 3
  Golovi: 15       Golovi/Utakmica: 2.5

Prva liga kadeta Beograda

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

RADNIČKI NB  INTERNACIONAL _ : _     
26.08. 13:00 RAD  SINĐELIĆ 3 : 0
26.08. 17:00 BEŽANIJA  BSK 1925 0 : 0
27.08. 10:00 LOKOMOTIVA  BSK BORČA 3 : 1
27.08. 12:30 KOLUBARA  TELEOPTIK 2 : 2
27.08. 14:00 IMT  STUDENTSKI GRAD 2 : 0
30.08. 09:00 011  RADNIČKI OBRENOVAC 6 : 1
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 3.33

2. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

02.09. 09:00 STUDENTSKI GRAD  BEŽANIJA 3 : 0
02.09. 12:30 RADNIČKI NB  KOLUBARA 3 : 0     
03.09. 09:00 BSK 1925  LOKOMOTIVA 0 : 0
03.09. 09:00 TELEOPTIK  011 0 : 2
03.09. 09:00 RADNIČKI OBRENOVAC  IMT 2 : 3
03.09. 10:00 BSK BORČA  RAD 1 : 2
03.09. 12:00 INTERNACIONAL  SINĐELIĆ 1 : 3
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 2.86

3. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 09:00 011  RADNIČKI NB 0 : 3
09.09. 11:00 RAD  BSK 1925 2 : 0
09.09. 12:30 KOLUBARA  INTERNACIONAL 4 : 2
09.09. 16:00 SINĐELIĆ  BSK BORČA 0 : 0
09.09. 16:00 BEŽANIJA  RADNIČKI OBRENOVAC 0 : 2
10.09. 11:15 LOKOMOTIVA  STUDENTSKI GRAD 0 : 1
10.09. 12:30 IMT  TELEOPTIK 2 : 2
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 2.57

Prva liga pionira Beograda

1. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

KOLUBARA  CRVENA ZVEZDA _ : _     
02.09. 10:00 PARTIZAN  TELEOPTIK 3 : 0
02.09. 13:00 VOŽDOVAC  011 4 : 1
02.09. 19:00 OFK BEOGRAD  RAD 1 : 1
03.09. 10:00 ZEMUN  ČUKARIČKI 2 : 4
03.09. 11:30 BSK 1925  BRODARAC 0 : 2
  Golovi: 18       Golovi/Utakmica: 3.6

2. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 10:30 BRODARAC  PARTIZAN 0 : 2
09.09. 13:00 ČUKARIČKI  BSK 1925 6 : 1
09.09. 13:00 011  ZEMUN 1 : 0
09.09. 13:00 RAD  CRVENA ZVEZDA 0 : 4
10.09. 10:00 TELEOPTIK  KOLUBARA 4 : 1
10.09. 19:00 OFK BEOGRAD  VOŽDOVAC 0 : 1
  Golovi: 20       Golovi/Utakmica: 3.33

Prva liga petlića Beograda

1. Kolo od 26.08.2017 do 27.08.2017

 

ZEMUN  BSK 1925 _ : _     
OFK BEOGRAD  ČUKARIČKI _ : _     
SINĐELIĆ  VOŽDOVAC _ : _     
BSK BORČA  RADNIČKI NB _ : _     
BRODARAC  RADNIČKI OBRENOVAC _ : _     
27.08. 10:00 KOLUBARA  RAD 4 : 2
30.08. 17:00 OLE  TELEOPTIK 3 : 2
  Golovi: 11       Golovi/Utakmica: 5.5

2. Kolo od 02.09.2017 do 03.09.2017

 

02.09. 09:00 ČUKARIČKI  RADNIČKI NB 8 : 0
02.09. 12:00 RADNIČKI OBRENOVAC  SINĐELIĆ 3 : 0     
02.09. 13:00 RAD  BRODARAC 1 : 1
02.09. 13:30 OFK BEOGRAD  KOLUBARA 4 : 2
03.09. 11:00 TELEOPTIK  ZEMUN _ : _
03.09. 14:00 BSK 1925  BSK BORČA 3 : 0     
06.09. 13:00 VOŽDOVAC  OLE 1 : 3
  Golovi: 26       Golovi/Utakmica: 4.33

3. Kolo od 09.09.2017 do 10.09.2017

 

09.09. 09:00 OLE  RADNIČKI OBRENOVAC 2 : 1
09.09. 10:00 KOLUBARA  ČUKARIČKI 2 : 3
09.09. 11:30 SINĐELIĆ  RAD 0 : 3
09.09. 12:00 BSK BORČA  TELEOPTIK 1 : 4
09.09. 12:30 BRODARAC  OFK BEOGRAD 0 : 0
10.09. 09:00 ZEMUN  VOŽDOVAC 2 : 1
10.09. 10:00 RADNIČKI NB  BSK 1925 0 : 6
  Golovi: 25       Golovi/Utakmica: 3.57